Suunto Traverse Black Sport

Suunto Traverse Black lauko sąlygoms pritaikytas laikrodis su GPS ir universaliomis navigavimo funkcijomis
Likutis išseko - užsakykite skubiau!
PAGRINDINĖS SAVYBĖS
 • GPS ir GLONASS* maršruto navigacijai
 • Įrašyto maršruto peržiūra realiu laiku
 • Greičio, atstumo ir altitudės sekimas
 • Maršruto planavimas su topografiniais Movescount.com žemėlapiais
 • 100m atsparumas vandeniui
 • Altitudė (FusedAlti™)
 • Orų sekimas ir audros aliarmas
 • Saulėtekio-saulėlydžio laikai
 • Kompasas
 • Apšvietimas
 • Dienos veiklos sekimas - žingsniai ir kalorijos
 • GPS laiko atnaujinimas
 • Vibracijų aliarmas
 • Mobilaus ryšio pranešimai
 • Suderinamas su Suunto Movescount programėle (iOS ir Android)

 • SUUNTO TRAVERSE GPS laikrodis

  Lauko sąlygoms pritaikytas laikrodis su GPS ir universaliomis navigavimo funkcijomis, skirtas naudoti žygių metu bei sportuojant.

  Patikima navigacija

  Tiksli buvimo vietos informacija yra labai svarbi kelionės saugumui ir malonumui. Suunto Traverse padeda nenuklysti nuo susiplanuoto maršruto. Esminiai statistiniai duomenys (pavyzdžiui, nuotolis ir aukštis) leis įvertinti, kaip sekasi keliauti. Keliaujant galima išsaugoti dominančias vietas, o prireikus grįžti tuo pačiu maršrutu, nes buvimo vietos informacija įrašinėjama reguliariai ir automatiškai. O skaitmeninis kompasas leidžia greitai susiorientuoti nežinomoje vietovėje.

  Drąsiai į dar nelankytas vietas

  Smalsumas skatina mus keliauti ir atrasti naujas vietas, bet nusukti nuo visų praminto tako traukia tik būnant tikriems, kad rasime kelią. Movescount pateikiami topografiniai žemėlapiai bei Suunto Traverse prietaise esanti GPS ir GLONASS (bus atnaujinta po poros mėnesių) navigacija padės planuoti žygius ir nepasiklysti laukinėje gamtoje. Automatinis nukeliauto maršruto įsiminimas užtikrina galimybę prireikus grįžti atgal tuo pačiu keliu. Tvirtas ir talpų akumuliatorių turintis Suunto Traverse leis keliauti po naujas vietas valandų valandas.

  Išsukimas iš praminto tako – tai ne tik žmogaus nepaliestos gamtos atradimas, bet ir vidinė kelionė į save. Atsikratykite dvejonių, leiskite pasitikėjimui savimi išstumti netikrumą, o neryžtingumą tepakeičia sėkmės džiaugsmas. Gamtoje patiriami nuotykiai palieka neišdildomų įspūdžių.

  Suunto Traverse yra idealus palydovas keliaujant po laukinę gamtą. Suplanuokite savo maršrutą Movescount.com portale naudodamiesi topografiniais žemėlapiais, o jo laikytis padės GPS navigacija. Talpus Suunto Traverse akumuliatorius neišsikraus valanda po valandos.

  Planuokite savo išvykas patys arba pasinaudokite Movescount esančiais jau paruoštais maršrutais naudodamiesi išsamiais topografiniais žemėlapiais, kuriuose yra ir reljefo duomenys, praversiantys keliaujant po gamtą pėsčiomis ar užsiimant kita aktyvia veikla lauke. Movescount pateikiama aukščio diagrama suteikia galimybę dar planuojant maršrutus pasirinkti optimalų statumą ar nuolydį. Tereikia įsikelti maršrutą į laikrodį ir jau galima leistis į naujas vietas!

  Tvirtos konstrukcijos prietaisas, pagamintas Suomijoje

  Suunto Traverse laikrodžiai kuriami, išbandomi ir rankomis surenkami Suomijoje. Jie atsparūs vandeniui iki 100 m.  Dėl kompozito korpuso prietaisas yra lengvas, o nerūdijančio plieno žiedas saugo įgilintą ekraną.

  Laikrodis kasdieniam naudojimui

  Traverse sukurtas naudoti gamtoje, tačiau dėl šiuolaikiškos išvaizdos ir universalių funkcijų jį tinka segėti ir kasdieniams nuotykiams. GPS laiko tikslinimas ir automatinis laiko keitimas leis visur būti laiku. Galima stebėti, kiek žingsnių padaroma ir kiek kalorijų sudeginama per dieną. Iš išmaniojo telefono į šį laikrodį gali būti perduodami visi įeinantys skambučiai, SMS ir į ekraną siunčiami pranešimai. Laikrodžio nustatymus galima keisti pagal savo poreikius Movescount paskyroje arba iOS ir Android skirtoje Movescount programėlėje..

  Dalijimasis patirtimis

  Movescount suteikia galimybę dalintis pamėgtais maršrutais su kitais ir gauti patarimų naujiems maršrutams. Movescount svetainėje ir programėlėje galima sekti savo draugų veiklos naujienas bei leisti draugams stebėti paties keliones.

  Išsaugoti nuotykiai smagiems prisiminimams

  Grįžus į stovyklavietę arba namo ir turint laikrodyje įrašytą dienos kelionę, metas belaidžiu ryšiu perkelti duomenis į Movescount naudojantis iOS ir Android skirta Movescount programėle. Programėlė ne tik pateikia duomenis apie kelionę – ji suteikia galimybę savo nuotykius paversti Suunto filmuku – maršruto vizualizacija trimačiame žemėlapyje su esminiais duomenimis. Filmuke vaizduojamą kelionę galima pagyvinti nuotraukomis. Patirtus nuotykius bus galima smagiai prisiminti pasidalijus jais su draugais SuuntoMovie YouTube kanale, per Movescount arba pamėgtuose socialiniuose tinkluose.

  1. Techniniai parametrai
  Atsparumas vandeniui iki 100m
  Baterijos tipas kraunama
  Integruotas GPS imtuvas taip
  Barometrinis aukštimatis taip
  Baterijos veikimo laikas 14 dienų
  2. Bendros treniruočių funkcijos
  FUNKCIJOS: Širdies ritmas realiu laiku taip
  FUNKCIJOS: sudegintų kalorijų kiekis taip
  FUNKCIJOS: Perspėjimai garsinis/grafinis/vibracinis ne/ne/taip
  3. Bėgimo funkcijos
  BĖGIMAS: bėgimo režimas taip
  7. Aktyvumo duomenys ir funkcijos
  AKTYVUMAS: Žingsnių skaičius taip
  AKTYVUMAS: Sudegintų kalorijų kiekis taip
  AKTYVUMAS: Vibraciniai įspėjimai taip

  Suunto Traverse: Navigating a route  Suunto Traverse - Power of Mountains Trailer  Suunto Traverse Alpha - a GPS watch purpose-built for hunting and fishing