GARMIN FENIX 5 SAPPHIRE Black-Performer Bundle

GARMIN FENIX 5 Sapphire
Likutis išseko - užsakykite skubiau!
GARMIN FENIX 5 SAPPHIRE Black-Performer Bundle

 • Universalus multifunkcinis GPS laikrodis sportui ir aktyviam laisvalaikiui
 • Safyrinis įbrėžimams atsparus stikliukas
 • Daugiau nei 15 sporto šakų profilių
 • Integruotas riešinis pulsometas
 • Poilsio rekomendacijos ir fizinės būklės sekimas
 • Telefono pranešimai laikrodžio ekrane*
 • Papildomos galimybės su CONNECT IQ™ aplikacijomis
 • GPS/GLONASS imtuvuas ir integruoti kompasas, aukštimatis, barometras
 • Kasdienio akyvumo ir pastovus 24val per parą pulso sekimas
 • Ištverminga baterija: iki 2 savaičių veikimas laikrodžio režimu, iki 24 val su GPS, iki 61 val GPS UtraTrac režimu
 • Fenix 5 ciferblato skersmuo: 47mm

 • ĮVAIRIAUSIOMS TRENIRUOTĖMS

  Bėgimas, plaukimas, dviratis, triatlonas, irklavimas, irklentės, slidinėjimas, golfas. Tai tik keletas sporto šakų kurias galėsite išsiritnkti iš daugiau nei 15 sporto šakių profilių, kuriuos rasite Garmin Fenix 5 laikrodyje. Pasirinkus sporto šaką bus fiksuojami tai sporto šakai aktualūs duomenys, kuriuos galima susikonfigūruoti pagal savo poreikius. Nerandate savo mėgstamo sporto užsiėmimo? Ne bėda, Fenix 5 laikrodyje galėsite sukurti naują sporto profilį ir pasirinkti duomenis kuriuos norėsite matyti laikrodžio ekrane.

  INTEGRUOTAS PULSOMETRAS

  Garmin Fenix 5 korpuse integruotas riešinis pulsometras fiksuos Jūsų širdies ritmą treniruočių ir laisvalaikio metu. Dėka 24 val per parą fiksuojamo pulso galėsite sekti savo pulą ramybės būsenoje ir atkreipti dėmesį į pokyčius.

  PAŽANGIAUSI FIZIOLOGINIAI DUOMENYS

  Fenix 5 pastoviai analizuos Jūsų širdies ritmo ir treniruočių duomenis ir pateiks naudingos informacijos siekiant efektyvaus treniruočių proceso, bei padės sekti progresą. Keletas funkcijų kurias rasite Fenix 5 laikrodyje:
  POILSIO TRUKMĖS REKOMENDACIJA - laikas kurį rekomenduojama skirti poilsiui iki sekančios trenriuotės
  VO2MAX - organizmo aerobinis pajėgumas parodantis aerobinės sistemos treniruotumo lygį.
  TRENIRUOTĖS EFEKTAS - treniruotės efektas fizinei būklei išskiriant aerobinį ir anaerobinį efektą
  LAKTATO SLENKSTIS - širdies ritmo riba, kurią viršijus greičiau pavargsite ir nebegalėsite ilgai išlaikyti treniruotės tempo
  TRENIRUOČIŲ KRŪVIS - padės įvertinti bendrą treniruočių krūvį
  STRESO ĮVERTINIMAS - patiriamo kasdienio streso įvertinimas

  TELEFONO PRANEŠIMAI*

  Garmin Fenix 5 galės lengvai pakeisti išmanųjį laikrodį. Suporavus su suderinamu išmaniuoju telefonu Fenix 5 ekrane matysite įeinančio skambučio numerį ar vardą, žinute, el. laiškus, kalendoriaus priminimus, orų prognozę. Taip pat galėsite valdyti muzikinį grotuvą esantį telefone. Naudojant nemokąmą Garmin Connect™ Mobile programėlę telefone automatiškai bus įkeliami į Jūsų paskyrą veiklos ir atkyvumo duomenys.

  CONNECT IQ: PAPILDOMOS PROGRAMĖLĖS

  Fenix 5 laikrodį galite pritaikyti savo poreikiams dėka nemokamų Connect IQ programėlėmių. Atsisiųskite papildomus duomenų rodmenis, laikrodžio ciferblato dizainą, piktogramas, ir programėles kurios suteiks papildomų savybių jūsų Fenix 5.

  AUKŠTIMATIS, BAROMETRAS IR KOMPASAS

  Garmin Fenix 5 turi savyje tris integruotus ABC daviklius (aukštimatis, barometras ir kompasas) ir iš karto pateikia ekrane jų gaunamą informaciją realiu laiku. Aukštimatis parodys jums dabartinį aukštį bei jo pokyčius, barometras- atmosferos slėgį ir galimus oro pokyčius. 3-jų ašių kompasas parodys tikslią kryptį kai jūs judate arba ne.

  AUKŠTOS KOKYBĖS TVIRTAS KORPUSAS

  Garmin Fenix 5 pasižymi puikiai atrodančiu korpusu pagamintu iš plieno ir kompozitinės medžaigos, kuris puikai dera ir prie sportinės ir prie dalykinės aprangos. Korpuso tvirtumą puikiaisiai atspindi vandens atsparumo lygis - ATM 10, tai reiškai, kad Fenix 5 yra atsparus vandens slėgiui esančiam 100 metrų gylyje.

  LENGVAI KEIČIAMI DIRŽELIAI

  Norite priderinti Garmin Fenix 5 prie dalykinės aprangos ar prie naujų ryškių sportbačių? Iš daugybės atskirai parduodamų dirželių lengvai išsirinksite sau patinkantį - ar tai būtų odinis dirželis dėveti ofiso aplinkoje, ar guminis dirželis puikaii derantis prie sporitnės aprangos. Dirželių pakeitimui nereikia jokių papildomų įrankių, jie lengvai keičiami be įrankių.

  *reikalingas iPhone 4S arba naujesnis iPhone modelis. Android: OS 4.3 ir naujesnes versijas ir Bluetooth 4.0 turintys telefonai. Suderinamų telefonų sąrašą rasite čia: http://www.garmin.com/ble

  GARMIN FENIX 5 SAPPHIRE