GARMIN Vivoactive 3

Išmanusis GPS laikrodis su riešiniu pulsometru aktyviam gyvenimo būdui
Likutis išseko - užsakykite skubiau! Pristatymo laikas: 2 - 3 dienos
GARMIN VIVOACTIVE 3

 • vívoactive 3 yra pirmasis laikrodis su Garmin Pay bekontakčio atsiskaitymo funkcija, todėl už pirkinius galėsite atsiskaityti turėdami tik tais savo laikrodį.
 • Ryšį palaikančios savybės: išmanieji pranešimai, automatinė sinchronizacija su Garmin Connect sistema, LiveTrack ir dar daugiau.
 • Baterijos veikimo laikas4: iki 7 dienų išmaniojo laikrodžio režime; 13 val. Sportiniame GPS režime
 • Susikurkite savo laikrodį sau, pritaikant tūkstančius nemokamų laikrodžių ciferblatų, papildomų programėlių ir informacinių laukelių iš Connect IQ programėlių parduotuvės.
 • Stebėkite savo sportinę būklę su VO2 maksimumu, matykite amžių pagal fizinę būklę ir dienos patiriamo streso lygius.
 • Daugiau nei 15 iš anksto įkeltų sportinių režimų: joga, bėgimas, plaukimas baseine.

 • Prisitaikantis prie Jūsų

  Išlikite aktyvūs ir sportuokite bet kokiomis oro sąlygomis. Su juo galėsite ne tik maudytis bei praustis duše, tačiau detaliai ir aiškiai matyti pateikiamą informaciją - net ir saulės šviesoje, dėka Garmin Chroma™ ekrano. O, kad laikrodis būtų dar tvirtesnis, vívoactive 3 turi Corning® Gorilla ekrano stikliuką. vívoactive 3 tai pat turi naująją Side Swipe™ valdymo funkciją, su kuria galėsite greitai ir patogiai peržiūrėti laikrodžio nustatymus ar išsirinkti norimus informacinius laukelius. Nesvarbu ar laikrodį mėgstate valdyti su savo nykščiu ar smiliumi, nes vívoactive 3 galėsite dėvėti, bet kuria puse. Komfortiškas, patogus naudoti ir lengvai įskaitomas - vívoactive 3 yra tiesiog puikus laikrodis.

  Atsisiųskite ir susikurkite individualias treniruotes

  Susikurkite motyvuojančias, įtraukiančias ir energingas treniruotes. Ar tai būtų individualios treniruotės bėgimui, dviračių sportui, kardio veiklai ar jėgos treniruotėms - jas visas galėsite turėti savo laikrodyje. Sportinės veiklos metu išmanusis laikrodis fiksuos Jūsų atliekamas treniruotes, pakartojimus, serijas ir poilsio laiką.

  Atraskite naujas sporto šakas

  vívoactive 3 turi daugiau nei 15 iš anksto įkeltų sportinių režimų, todėl kiekvienas galės rasti sau patinkančią sportinę veiklą, ar tai būtų golfas, dviračių sportas, jogos treniruotės ar net plaukimas irklentėmis. O kai būsite lauke, vívoactive 3 laikrodis su integruotu GPS imtuvu užfiksuos kiekvieną Jūsų sportinę veiklą, net jei ir neturėsite su savimi telefono. Todėl visai nesvarbu ar užsiiminėjate kalnų slidinėjimu, plaukiajote ar užsiimate kita veikla, nes šis laikrodis taps puikiu aktyvaus gyvenimo palydovu.

  Aktyvios gyvensenos ir patiriamo streso stebėjimas

  Su integruotu Elevate™ riešiniu pulsometru, vívoactive 3 stebės svarbiausius aktyvios gyvensenos ir streso rodiklius ir pateiks informaciją, kaip Jūsų kūnas reaguoja į įvairias patiriamas aplinkybes. vívoactive 3 taip pat sugeba nustatyti Jūsų VO2 maksimumą ir amžių pagal fizinę būklę - 2 rodiklius, kurie laikui bėgant, gali nusakyti Jūsų sportinės būklės kitimą. Laikrodis taip pat fiksuos Jūsų širdies ritmo kintamumo informaciją (HRV), kuri yra panaudojama siekiant nustatyti patiriamo streso lygius, stebėdami šią informaciją galėsite lengviau nustatyti padidėjusio streso priežastis ir lengviau nusiraminti.

  Atsisiųskite ir susikurkite individualias treniruotes

  Susikurkite motyvuojančias, įtraukiančias ir energingas treniruotes. Ar tai būtų individualios treniruotės bėgimui, dviračių sportui, kardio veiklai ar jėgos treniruotėms - jas visas galėsite turėti savo laikrodyje. Sportinės veiklos metu išmanusis laikrodis fiksuos Jūsų atliekamas treniruotes, pakartojimus, serijas ir poilsio laiką.

  Dalinkites ir varžykitės

  Duomenų sinchronizavimas su Garmin Connect sistema yra daugiau nei tik duomenų kaupimas. Garmin Connect yra gyva bendruomenė, kur galite susisieti su kitais vartotojais, dalyvauti savaitiniuose iššūkiuose, motyvuoti ir skatinti draugus ir dalintis savo pasiekimais socialiniuose tinkluose. Garmin Connect sistema yra nemokama bei prie jos galima prisijungti su kompiuteriu arba su Garmin Connect Mobile programėle.

  Palaikantis ryšį

  Gyvenimas niekados nestoja, todėl su išmaniuoju vívoactive 3 laikrodžiu galėsite palaikyti ryšį, net kai pramogausite ar sportuosite. Susiejus su palaikomu išmaniuoju telefonu, galėsite perskaityti gautas žinutes ir į jas atsakyti, stebėti socialinių tinklų naujienas, perskaityti naujus el. laiškus tiesiog nuo savo riešo. Taip pat galėsite surasti pasimetusį telefoną, valdyti telefono muzikos grotuvą ir transliuoti savo sportinę veiklą realiu laiku su LiveTrack. Visa išsaugota informacija bus automatišai sinchronizuojama su Garmin Connect bendruomene.

  1. Techniniai parametrai
  Atsparumas vandeniui 5ATM
  Baterijos veikimo laikas (treniruotės/budėjimo režimu) iki 7d. Išmaniajame režime, iki 13 val. GPS režime
  Integruotas GPS imtuvas Taip
  Barometrinis aukštimatis Taip
  Baterijos veikimo laikas 7 dienos
  Ekranas Spalvotas, Saulėje įskaitomas lietimui jautrus ekranas
  Bluetooth Taip
  2. Bendros treniruočių funkcijos
  FUNKCIJOS: Širdies ritmas realiu laiku Integruotas Elevate riešinis pulsometras
  FUNKCIJOS: Automatinis širdies ritmo zonų nustatymas pagal amžių Taip
  3. Bėgimo funkcijos
  BĖGIMAS: bėgimo režimas Taip
  4. Dviračio funkcijos
  DVIRATIS: dviračio režimas Taip
  5. Plaukimo funkcijos
  PLAUKIMAS: Plaukimo režimas Plaukimas baseine
  7. Aktyvumo duomenys ir funkcijos
  AKTYVUMAS: Vibraciniai įspėjimai Taip
  8. Kita informacija
  INFO: Informacijos perkėlimas į mobilų telefoną Taip
  INFO: Laikrodžio funkcija Taip

  Garmin Vivoactive 3