GARMIN EDGE 1030 BUNDLE

GARMIN EDGE 1030 BUNDLE
Šios prekės sandėlyje nėra.
GARMIN EDGE 1030 BUNDLE
 • Fiksuoja Jūsų maršrutą, greitį, distanciją, pakilimus/nusileidimus, ir įkalnių nuolydį
 • Dviračio GPS imtuvas skirtas dviračių sporto treniruotėms
 • Pagalbininkas kelionėse: navigavimo funkcijos su Garmin žemėlapiu dviračiams

 • NAVIGACIJA KELIONĖMS DVIRAČIU

  Edge 1030 gali būti ne tik puikus treniruočių partneris, bet ir puikus pagalbininkas kelionėse dviračiu. Edge 1030 turi Garmin žemėlapį pritaikytą dviračiams, navigacijos funkcijų dėka jis parinks dviračiams tinkamus maršrutus ir pateiks nuorodas į Jūsų kelionės tikslą.

  BEVIELIO RYŠIO FUNKCIJOS

  Edge 1030 automatiškai belaidžiu būdu perkels Jūsų treniruotės duomenis į GarminConnect platformą vos tik pabaigę treniruotę priartėsite prie telefono. Prieš tai Jums tereikia parsisiųsti į telefoną nemokamą GarminConnect Mobile aplikaciją bei suporuot Edge su telefonu. Edge 1030 turi Wi-Fi sąsaja, kurios dėka treniruočių duomenis taip pat galite perkelti į kompiuterį naudodamiesi bevieliu tinklu.
  LiveTrack funkcija leidžia stebėti Jūsų treniruotę gyvai, realiu laiku. Tam reikia suporuoti Edge 1030 su telefonu ir treniruotės metu, naudojantis telefono duomenų perdavimo planu, duomenys iš Edge 1030 bus transliuojami internetu ir Jūsų draugai galės stebėti realiu laiku kaip Jums sekasi treniruotėje ar varžybose.
  Gausite pranešimus apie įeinančius skambučius ir tekstines žinutes Edge 1030 ekrane

  KOMPLEKTACIJA:

  Garmin EDGE 1030, USB laidas krovimui ir duomenų perkėlimui į kompiuterį, kroviklis 220V, tvirtinimo prie dviračio laikikliai: standartinis ir prailgintas, širdies ritmo daviklis su krūtinės dirželiu (minkštas), pedalažo ir greičio davikliai, šniūrelis.

  Garmin Edge 1030