GARMIN Vivofit jr

GARMIN Vivofit jr
Likutis išseko - užsakykite skubiau! Pristatymo laikas: 2 - 3 dienos
GARMIN Vivofit jr.
 • Daugiau nei 1 metų baterijos darbo laikas; nereikės jokių įkrovimų
 • Stilingas, vaikams patrauklus dizainas yra patogus dėvėti, tvirtas ir atsparus vandeniui
 • Seka žingsnius, miegą ir 60 minučių rekomenduojamą kasdieninį aktyvumą
 • Susiejamas su mobiliaja programėle, tėveliams leidžiant nustatyti kasdieninius tikslus bei vaikams su atrakinamais atradimų nuotykiais mobiliojoje programėlėje
 • Vaikai įvykdo tikslus ir įgys virtualių monetų, kurias vėliau galės išsikeisti į sutartą atlygį su tėveliais
 • Kasdieninio aktyvumo sekimo apyrankė vaikams

  Išmanusis įrenginys tik tais vaikams? Tikrai taip. Susipažinkite su vívofit jr. Ši stilinga, plaukimui atspari aktyvumo sekimo apyrankė, paskatins Jūsų vaikus išlikti aktyvius. Tėveliai, mes neužmiršome apie jus. Kol jaunuoliai mėgausis programėle dėl joje esančių kupinų nuotykių ir atradimų, kuriuos jie galės atrakinti, Jūs galėsite sekti jų nueitus žingsnius bei aktyvias minutes, paskirkite tikslus bei suteikite virtualių apdovanojimų. Ir visą tai valdykite iš savo mobiliojo įrenginio.

  Linksmas stilius su tvirtu dizainu

  Kaip tik Jūsų energingiems vaikams, vívofit jr. turi patogų bei tvirtą, vientisą dizainą, kurį vaikai galės tiesiog užsidėti ir nusimauti. Prieinamas keliuose, linksmuose, ryškiuose dizainuose, kuriuos Jūsų vaikai galės dėvėti draugų apsuptyje, prie baseino nuotykių ar netgi miegant. Apžiūrėkite papildomas, saugusių dydžių keičiamas apyrankes, kuriomis vaikai galės pakeisti savo įvaizdį. Vartotojo keičiama baterija veiks ilgiau nei 1 metus, tad nereikės jokių įkrovimų.

  Jūsų tėvelių asmeninis asistentas

  vívofit jr. aktyvumo sekimo apyrankė gali būti valdoma Jūsų tėvelių, naudojant palaikomą programėlę. Su programėle galėsite pridėti skirtingas paskyras vaikams bei stebėti jų nueitus žingsnius, miegą, kasdieninį aktyvumą bei paskirtų tikslų informaciją, kai apyrankė automatiškai sinchronizuosis3 su Jūsų išmaniuoju telefonu. Paskirkite tikslus, sužinokite kiek virtualių monetų kiekvienas vaikas įgyjo bei netgi pakvieskite visą šeimą varžytis kasdieniniame žingsnių iššūkyje - visa tai iš Jūsų Apple® arba Android® išmaniųjų įrenginių.

  Neužmirškite namų ruošos darbų

  Atsikratykite namų ruošos šurmulio, leisdami vívofit jr. apyrankei viską padaryti už Jus. Tėveliai galės paskirti tikslus tiesiai iš programėlės bei vaikai savo apyrankėse galės matyti, kad atsirado naujų tikslų, kuriuos jie turės įvykdyti. Jie gali būti nustatyti, kad atsirastų kasdieną arba kas savaitę - puikiai tinka vaikams, kuriems reikia kas kart priminti išsivalyti dantis ar pasikloti lovą. O tiems vaikams, kurie mėgsta laiką vilkinti, vívofit jr. apyrankėje yra prieinamas laikmatis, kuris leis žinoti kiek liko laiko pabaigti ruošti namų darbus ar apsirengti.

  Papildomi nuotykiai už išlietą prakaitą

  Su vívofit jr. aktyvumo sekimo apyranke bus lengva apdovanoti bei motyvuoti vaikus. Kai vaikai pasieks savo kasdieninį 60 minučių aktyvumo tikslą, atsiras linksmi faktai ir mobilusis nuotykių takas, paskatinant vaikus išlikti aktyviems kiekvieną dieną. Įvykdant nustatytus tikslus, vaikai įgys virtualių monetų, kurias sukaupę galės išmainyti į sutartą atlygį, kaip papildomos 30 minučių ekrano laiko ar nakties praleidimas pas draugus.

  1. Techniniai parametrai
  Baterijos veikimo laikas 1 metų baterijos darbo laikas

  Garmin vivofit jr