Garmin Vivosmart 3

Garmin Vivosmart 3
Paruošta siuntimui Pristatymo laikas: 2 - 3 dienos
GARMIN VIVOSMART 3

Standartinis/mažas dydis: 122-188 mm
Didelis dydis: 148-215 mm

 • Funkcijos sportui - VO2max nustatymas, sportinės būklės amžius, jėgos treniruotės
 • Nuolatos stebėkite savo savijautą per patiriamo streso programėlę laikrodyje
 • 24/7 širdies ritmo sekimas su integruotu Elevate™ riešiniu pulsometru. Seka nueitus žingsnius, užliptus aukštus, sudegintas kalorijas, aktyvių minučių kiekį, miegą ir daugiau
 • Atspari vandeniui
 • Baterijos darbo laikas: iki 5 dienų

 • SUBTILUS IR STILINGAS DIZAINAS

  Jūsų stilius yra būdingas tik tais Jums, tad leiskite vívosmart 3 apyrankei papildyti Jūsų stilių, neužgožiant jo. Plonytė ir nepastebima vívosmart 3 apyrankė bus tiek pat stilinga kiek ir esate Jūs. O be to, ši apyrankė yra tikra subtilumo meistrė, apyrankės ekranas veiks tik tuomet, kai jo Jums reikės. Tad kai jos nenaudosite, ekranas tiesiog išsijungs ir jo nesimatys. Dėl to ji bus puikus aksesauras būnant darbe, treniruočių salėje, paplūdimyje ir bet kur kitur.

  FIZINIŲ RODIKLIŲ SEKIMAS

  Dėka integruoto Elevate riešinio pulsometro, vivosmart 3 turi puikų savybių rinkinį, su kuriuo galėsite geriau įvertinti savo sportinę būklę. Pavyzdžiui, tai yra mūsų pirmoji aktyvumo sekimo apyrankė, gebanti nustatyti VO2max rodiklį. Ji netgi gali įvertinti Jūsų sportinės būklės amžių, kurį laikui bėgant galėsite sumažinti tik tais sunkiomis ir reguliariomis treniruotėmis.

  PATIRIAMO STRESO INFORMACIJA

  Garvmin vivosmart 3 seks Jūsų širdies dūžį po dūžio bei fiksuos širdies ritmo kintamumo informaciją (HRV), kurią galėsite pamatyti apyrankės ekrane Jums ilsintis ar sėdint. Jeigu kreivė pradės didėti, tai nurodo, jog Jūsų streso lygis didėja. Visa to priežastis gali būti bet koks fizinis ar emocinis veiksnys. Dėl to vívosmart 3 padės lengviau atpažinti stresines situacijas, taip potencialiai išvengiant nemalonių akimirkų.

  AKTYVUMO SEKIMAS

  vívosmart 3 apyrankė seks nueitus žingsnius, užliptus aukštus, sudegintas kalorijas, aktyvių minučių kiekį bei daugiau. Move IQ™ funkcija automatiškai atpažins tokias veiklas kaip vaikščiojimą, plaukimą, važiavimą dviračiu ir treniruotes su elipsiniais treniruokliais. Apyrankė netgi gali automatiškai įjungti vaikčiojimo arba bėgimo sporto režimą, tad Jums belieka atsikelti ir pradėti judėti, o vívosmart 3 užfiksuos Jūsų aktyvų gyvenimą. Ir kaip visada, visą detalią dienos treniruočių informaciją galėsite pamatyti nemokamoje Garmin Connect™ sistemoje.

  Jūsų asmeninis skaitliukas

  Puikios naujienos sportuojantiems sporto salėje, nuo šiol turėsite puikų kompanioną, kuris Jums padės skaičiuoti pakartojimus. Įjungus jėgos treniruočių režimą, vívosmart 3 apyrankė be bendros sportinės veiklos taip pat fiksuos pakartotus judesius ir serijas įskaitant ir poilsio laiką, tad užrašų knygutę galėsite palikti namie. Apyrankę sinchronizavus, visa treniruočių informacija bus automatiškai perkeliama į Garmin Connect sistemą, dar detalesniai analizei.

  TELEFONO PRANEŠIMAI

  Vivosmart 3 švelniai vibruodamas perspės apie gautus telefono pranešimus ir skambučius. Šie pranešimai bus pateikti ekrane kurį braukdami perskaitysite gautą informaciją. Apyrankės ekrane galėsite perskaityti naujus el. laiškus, trumpąsias žinutes ar socialinių tinklų pranešimus. Su apyranke taip pat galėsite atrasti savo pamestą telefoną bei valdyti muzikos grotuvą.

  PRISIJUNKITE IR VARŽYKITĖS

  Stebėti savo veiklų ir pasiekimų informaciją yra ypač paprasta. vívosmart 3 apyrankė automatiškai sinchronizuojasi su Garmin Connect, mūsų nemokama internetine bendruomenės sistema, kurioje galėsite stebėti savo progresą, prisijungti prie įvairių iššūkių ar dalintis pasiekimais socialiniuose tinkluose. Naudotis Garmin Connect yra paprasta ir visiškai nemokama, ją galite naudoti su kompiuteriu arba su išmaniuoju telefonu - atsisiuntus nemokamą Garmin Connect™ programėlę.

  1. Techniniai parametrai
  Baterijos tipas Kraunama
  Baterijos veikimo laikas Iki 5 dienų
  Baterijos būklės indikatorius Taip
  Ekranas Taip
  7. Aktyvumo duomenys ir funkcijos
  AKTYVUMAS: Žingsnių skaičius Taip
  AKTYVUMAS: įveiktas atstumas Taip
  AKTYVUMAS: Sudegintų kalorijų kiekis Taip
  AKTYVUMAS: Miego laikas Taip
  AKTYVUMAS: Neveiklumo indikatorius Taip
  AKTYVUMAS: Galimybė suderinti su širdies ritmo davikliu Integruotas
  AKTYVUMAS: Vibraciniai įspėjimai Taip
  AKTYVUMAS: Automatiškai nustatomas tikslas Taip
  AKTYVUMAS: Rankinis tikslo nustatymas Taip
  8. Kita informacija
  INFO: Informacijos perkėlimas į kompiuterį Taip
  INFO: Laikrodžio funkcija Taip
  INFO: Žadintuvas Taip
  INFO: Papildoma informacija telefono žinučių, skambučių pranešimai ekrane

  Garmin Vivosmart 3  Garmin Vivosmart 3